Обласна громадська організація «Громада Рівненської Ініціативної Молоді» («ГРІМ») (співзасновник – Прокопчук С.Ю.)

img363

Snap14

Рівненська обласна молодіжна громадська організація «Громада рівненської ініціативної молоді», надалі «Організація» є обласною молодіжною громадською організацією, яка об’єднує громадян на основі добровільності та спільності інтересів з метою виконання статутних завдань та цілей.

Організація створюється і здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Закону України «Про об’єднання громадян», Закону України «Про молодіжні та дитячі громадські організації», чинного законодавства України та цього Статуту.

Організація здійснює свої повноваження за наступними принципами :

Організація є юридичною особою з моменту державної реєстрації. Має юридичну адресу, печатку, штамп, банківський рахунок, розрахунковий рахунок, самостійний фінансовий баланс. Вона може мати відокремлене майно, яке є виключно власністю організації. Організація має власну символіку, бланки, встановленого організацією зразка, які затверджуються Організацією і реєструються згідно встановлених норм законодавства.

Організація взаємодіє з органами державної влади і органами місцевого самоврядування, з неурядовими організаціями та благодійними фондами, з міжнародними та всеукраїнськими організаціями (якщо це відповідає спільним цілям та інтересам), з підприємствами, установами та організаціями, з громадськістю регіону, а також з окремими фізичними та юридичними особами.

Рівненська обласна молодіжна громадська організація «Громада рівненської ініціативної молоді» є місцевою Організацією, яка поширює свою діяльність на територію всієї Рівненської області. Цей Статут не позбавляє Організацію права участі у міжрегіональних, всеукраїнських та міжнародних заходах і проектах, які не суперечать статутним положенням, а також меті і завданням створення організації.

Повна назва Організації українською мовою: Рівненська обласна молодіжна громадська організація «Громада рівненської ініціативної молоді»; скорочена назва: РОМГО «Громада рівненської ініціативної молоді»;

Повна назва Організації російською мовою: Ривненская обласная молодежная общественная организация «Громада ривненской инициативной молодежи»; скорочена назва: РОМОО «Громада ривненской инициативной молодежи»;

Юридична адреса організації: Україна, 33023, м.Рівне, вул.Грушевського, буд.40, кв.263.

 Snap15

img397

img398

Статут організації «Громада Рівненської Ініціативної Молоді»

Заява для вступу в громадську організацію «ГРІМ»

2 відповіді до “Обласна громадська організація «Громада Рівненської Ініціативної Молоді» («ГРІМ») (співзасновник – Прокопчук С.Ю.)”

  1. Володимир коментує:

    Майбутнє за молоддю. Особливо активною молоддю. Майдан це підтвердив.

  2. КВУ коментує:

    Від імені Рівненської обласної громадської організації “Комітет виборців України” хочу подякувати за співпрацю. Надіємся на подальші спільні проекти в плані виховання підростаючого покоління.

Напишіть відгук

ERROR: si-captcha.php plugin says GD image support not detected in PHP!

Contact your web host and ask them why GD image support is not enabled for PHP.

ERROR: si-captcha.php plugin says imagepng function not detected in PHP!

Contact your web host and ask them why imagepng function is not enabled for PHP.


Правовий календар подій

1 березня Всесвітній день цивільної оборони
8 березня Міжнародний жіночий день
9 березня День народження Тараса Шевченка
15 березня Всесвітній день захисту прав споживачів
18 березня День працівника податкової та митної справи України
21 березня Міжнародний день боротьби за ліквідацію расової дискримінації
4 квітня Обережно – міни! (Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням)
5 квітня Перша конституція
11 квітня
Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів
18 квітня
Міжнародний день пам’яток та історичних місць
26 квітня
Міжнародний день інтелектуальної власності
Міжнародний день пам’яті Чорнобиля